For Vision Production

Eventy


FOR VISION PRODUCTION patří mezi zkušené společnosti v oblasti organizace společenských akcí, módních přehlídek a firemních eventů v různých lokacích na území ČR.

S velkým týmovým a produktovým zázemím jsme schopni uspokojit náročné klienty a zároveň zůstat velice flexibilní.

V červnu 2013 jsme začali jako novinku organizovat i SVATBY NA KLÍČ. Postaráme se o to, aby byla vaše svatba dokonalá – dle vašich finančních možností a představ.
Zajistíme kompletní svatební servis včetně koordinace svatebního dne, poradenství kreativním týmem: vizážistkou, dekoratérkou, maskérkou, kadeřnicí či výrobkyní úžasných svatebních dortů. Spolupracujeme s týmem poctivých dodavatelů – od dodávek mobiliáře, dopravy, prstýnků, pozvánek a svatebních oznámení, květinové výzdoby nebo hudební produkce.

Zajistíme také zajímavé lokality a netradiční prostory po celé republice včetně možnosti organizace svatby v barrandovských filmových ateliérech. V této jedinečné továrně na sny vám připravíme svatbu ve stylu Sixtínské kaple, kovbojky, kaskadérů, pohádky o Popelce – pochopitelně vše v kostýmech ze slavných filmů.
Na každé svatbě je tím nejdůležitějším okamžikem to magické slůvko „ANO“ z úst ženicha a nevěsty. Našim cílem a posláním je, aby to byl den s atmosférou, na kterou nikdo ze svatebních hostů jen tak nezapomene.

Zabezpečíme:


zobrazeno: 3380 krát | založeno: 2013-03-13 20:09:54